Borderline.. ..walka z własnymi emocjami.

Umieram, bo wiem, ze Ty nie rozumiesz, że ja..

Zdjecia robią swoje.. Przypominają mi się pojedyńcze chwile, dni.. Piękny, gorący czerwcowy poranek, kiedy mamuśka wylatywała do USA i pojechaliśmy z Nią na lotnisko.. Miesiac później, kiedy wracała.. Miesiąc, który minął tak zajebiście szybko..
Moje nocne wakacyjne eskapady. Łażenie w samotności o 1 w nocy po mostach, nad Wisłą. I w głowie dwie myśli, które biły sie ze sobą non stop - może to właśnie teraz, może właśnie w tym momencie mam się zabić.. A może nie..
Było parę chwil naprawdę bliskich śmierci. Chwil, w których byłam gotowa i nawet się nie bałam. Po prostu mogłam skoczyć. Nie wiem dlaczego wciąż żyję.. Może to właśnie ta nadzieja, która wciąż trwa przy mnie od ponad 5 lat.. Może.. Nadzieja na cokolwiek.. Na jakąkolwiek pomoc. To brzmi żałośnie i idiotycznie, to brzmi jak bezsensowne wołanie o niewiadomo co. Ja wiem.. Ale aż nadto mi momentów, w których moje wnętrze umiera.. To nie jest taki ból, który sprawia, że muszę się pociąć, stracić przytomność waląc głową w ścianę.. To jest pustka, strach i samotność, które pozwalają myśleć tylko o samobójstwie.. Wszystko przestało mieć znaczenie. Z jednej strony mam tak ogromnego farta, że przydażyło mi się w życiu takie szczęście, jakim jest Krzysiu.. A z drugiej strony ja umieram.. Mimo wszystko.. Każda najwazniejsza rzecz staje się zbyt mało istotna, by mogła powstrzymać myśli samobójcze.. Szczerze mówiac to juz nie są nawet myśli. Ja po prostu siedzę w szkole i w jednej chwili spoglądam w okno i mówię sobie - zaraz wyjdę z lekcji i skoczę z jakiegoś dachu. To się zdarza każdego dnia.. I każdego dnia coraz trudniej mi przyciszyć te sytuacje, by do nich nie doszło. Teraz poddaję pod wątpliwość nawet to, czy dociągnę Orkiestrę do Finału. Boję się.. Boję się, że po prostu jutro mogę się zabić. Że nic mnie nie trzyma. Że moje życie jest takim pasmem rozchwiania emocjonalnego, bólu, pustki i strachu, że nie myśląc o czymkolwiek innym ja po prostu się zabiję. Nie jestem w stanie juz żyć.. Nie obchodzi mnie to czy ja zdam maturę, czy do niej podejdę, gdzie będę mieszkać i co robić. Ja wiem, że jesli to, co jest we mnie się nie zmieni, to ja tak dalej nie pociągnę.. Zbyt wielka bezradność i bezwład we mnie siedzi..
Tak się nawet zastanawiałam.. gdybym poszła do p. pedagog.. To co ja bym jej mogła powiedzieć? Nawet nie wiem, co miałabym powiedzieć..